بالاخره پس از دو ماه کار روی نسخه جدید وبگاه آرچه ، نسخه دوم وبگاه رونمایی شد . در ویگاه جدید نمونه کارها با ذکر توضیحات ، پیش طرح ها و … به نمایش گذاشته شده اند و به مرور زمان اطلاعات بیشتری درباره تمام پروژه ها اضافه می گردد . نسخه دوم وبگاه نیز همانند نسخه اول دارای قابلیت واکنشگرایی می باشد و برای انواع وضوح ها و نمایشگرهای تبلت و موبایل نیز بهینه سازی شده است .
بخش جدید راهنمای مشتری برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان از مجموعه ، پیاده سازی شده است . در این بخش با ارائه مقاله های مرتبط با خدمات ارائه شده توسط گروه آرچه سعی بر آن شده تا مشتری را از آخرین رویدادهای جهان و چگونگی خدمات و سبک کاری گروه آرچه با خبر و آشنا سازیم . مشتریان ما می توانند با مراجعه به این بخش و یا جستجو از طریق منوی جستجوگر در بالای صفحه ، پاسخ های مورد نیاز خود را درباره نیازهایشان دریافت نمایند .
با توجه به مهم بودن شبکه های اجتماعی و ارتباط بیش از پیش مردم با این رسانه ها ، گروه آرچه اقدام به راه اندازی کانال های خود در شبکه های برتر جهانی نمود . شما می توانید با استفاده از منوی موجود در صفحه اصلی به هر یکاز آنها دسترسی داشته باشید و عضو کانال های ما شوید و یا اخبار آرچه را در آنها دنبال نمایید . در کنار همه اینها سفارش آنلاین ، در نسخه جدید تعبیه شده است ، مشتریان می توانند با استفاده از این امکان سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند . پس از بررسی سفارش ، گروه آرچه برای مشاوره رایگان در خصوص سفارش و پیشرفت آن به مرحله عقد قرارداد و اجرا با سفارش دهنده تماس می گیرد .
از شما دعوت می کنیم تمام قسمت های وبگاه را مشاهده نمایید و اگر مشکلی دیدید گزارش دهید و اگر هم برایتان جالب بود آن را به اشتراک بگذارید .