Archeh Persian Logo

گروه آرچه

Archeh Company

طراحان ایده محور جوان

درباره ما

گروه آرچه ، یکی از گروه های نوپا و فعال در زمینه طراحی گرافیک و فضای مجازی است . این گروه در سال های گذشته به صورت پراکنده نیز فعالیت داشته و در سال ۱۳۹۴ فعالیت رسمی خود را با تیمی جوان و خلاق در مرکز استان گلستان ، شهر گرگان آغاز نمود . گروه آرچه سرویس های مختلفی دارد و با توجه به تنوع زیاد و سرعت بالای توسعه نیاز به یک ساختار چابک ، منعطف و بسیار هماهنگ است تا بدون هیچگونه اتلاف انرژی همه تیم با انسجام به دنبال اهداف برنامه ریزی شده حرکت کنند .

رسالت گروه آرچه ، بهبود و پیشرفت فضای مجازی کشور و ارائه هر چه بهتر مطالب در این فضا است و در این راه سعی دارد تا ارتباط بین صاحبان مشاغل و مخاطبانشان را بهبود بخشد . در دنیای امروزی اکثر مردم بیشتر وقت خود را در فضای مجازی می گذرانند و سعی می کنند قبل از انجام هر کاری ، در فضای مجازی در مورد آن اطلاعات کامل و نظرات دیگران را کسب کنند . از این رو وجود اطلاعات مناسب و کار آمد بسیار مهم و ضروری است . از این راه شما می توانید مشتریانتان را راهنمایی کنید و اطلاعات کامل را در اختیار آنها قرار دهید تا با استفاده از آن بیشتر در مورد خدمات و محصولات شما بدانند و بهترین انتخاب را داشته باشند ، از این رو اعتماد مشتریانتان را بیش از پیش جلب و ارتباط قویتری را با مشتریان خود نسبت به گذشته برقرار کرده اید .

یکی از اهداف ما در حال حاضر ارتقای سطح کیفیت استان گلستان در فعالیت های مختلف در فضای مجازی است . امید است در آینده ای نه چندان دور بتوانیم به اهدافمان دست پیدا کنیم و با ساختن فضای مجازی ، مناسب با فرهنگ و اعتقادات جامعه ایرانی گامی موثر برای پیشرفت کشور عزیزمان ایران برداشته باشیم .